VYSOČINA TOUR 2013

 


 

Odehrané turnaje

 

Vysočina Tour 2013 - výsledky turnajů

 

FINÁLE Termesivy

 

ÚVODNÍ TURNAJ Vršovice

 

01 TAJFUN výsledky

 

02 ŽOLÍK výsledky

 

03 KÁČKO výsledky

 

04 BOWLING výsledky

 

05 VÍDEŇSKÁ výsledky

 

06 MELOUN výsledky

 

07 POHODA výsledky

 

08 SPORTBOWLING výsledky

 

 

Galerie vítězů turnajů Vysočina Tour 2013

 

HRACÍ MÍSTO TAJFUN ŽOLÍK KÁČKO BOWLING VÍDEŇSKÁ MELOUN POHODA TŘEŠŤ VRŠOVICE
KOLO
1. Voda Michal Fišara Vladimír Stoklasa Jan Linhart Jaroslav Ťápal Radek Bareš Ondřej - - Bareš Ondřej
2. Bártl David Kufr Martin Soukup Zdeněk Semrád Jiří Bártl David Váňa Jaromír Váňa Jaromír - -
3. Bártl David Janošťák Václav Stoklasa Jan Bártl David Bártl David Bareš Ondřej Váňa Jaromír - -
4. Janošťák Václav Posekaný Tomáš Soukup Zdeněk Žáček Roman Valenta Petr Nykl František Nykl František - -
5. Voda Michal Bártl David Soukup Zdeněk Linhart Jaroslav Rabčan Milan Váňa Jaromír Váňa Jaromír - -
6. Bártl David Janošťák Václav Tůma Martin Kubát Libor Bártl David Váňa Jaromír Nykl František - -
7. Voda Michal Valenta Petr Stoklasa Jan Linhart Jaroslav Stoklasa Jan Bareš Ondřej Málek Josef Sobotka Antonín -
8. Veverka František Janošťák Václav Stoklasa Jan Linhart Jaroslav Bártl David Váňa Jaromír Bareš Ondřej Prokeš Petr -
9. Bártl David Posekaný Tomáš Stoklasa Jan Vondra Josef Brůna Jiří Váňa Jaromír Váňa Jaromír Holoubek Stanislav -
10. Veverka František Janošťák Václav Soukup Zdeněk Holoubek Stanislav Stoklasa Jan Bareš Ondřej Nykl František Sobotka Antonín -
11. Janošťák Václav Bártl David Soukup Zdeněk Tišnovský Miroslav Stoklasa Jan Bareš Ondřej Nykl František Prokeš Petr -
12. Menšík Filip Bártl David Bareš Ondřej Novák Petr Stoklasa Jan Málek Josef Bareš Ondřej Sobotka Antonín -
13. Fišara Vladimír Veverka František Soukup Zdeněk Bína Jiří Bártl David Bareš Ondřej Barták Zdeněk Zeman Jiří -
14. Janošťák Václav Janošťák Václav Stoklasa Jan Exner David Bártl David Váňa Jaromír Málek Josef Krizan Martin -
15. Janošťák Václav Bártl David Soukup Zdeněk - Stoklasa Jan Váňa Jaromír Nykl František Honsnejman Roman -
16. Stoklasa Jan Janošťák Václav Voda Michal Dvořák Petr Bártl David Barták Zdeněk Daňo Lukáš Holoubek Stanislav -
17. Bártl David Menšík Filip Stoklasa Jan Jenčík Pavel Stoklasa Jan Málek Josef Váňa Jaromír Sobotka Antonín -
18. Bártl David Bártl David Stoklasa Jan Bártl David Stoklasa Jan Bareš Ondřej Váňa Jaromír Prokeš Petr -
19. Brůna Jiří Janošťák Václav Tůma Martin Jenčík Pavel Vondra Josef Váňa Jaromír Váňa Jaromír Fák Jan -
20. Veverka František Janošťák Václav Bártl David Jenčík Pavel Semrád Jiří Rezek Josef Váňa Jaromír Sobotka Antonín -
21. Fišara Vladimír Janošťák Václav Drda Jaromír Vondra Josef Janošťák Václav Barták Zdeněk Hrůza Jiří Sobotka Antonín -
22. Stoklasa Jan Janošťák Václav Tůma Martin Valenta Petr Janošťák Václav Skála Jan Váňa Jaromír Jiřička Karel -
23. Bártl David Janošťák Václav Soukup Zdeněk Janošťák Václav Exner David Váňa Jaromír Daňo Lukáš Honsnejman Roman -
24. Janošťák Václav Janošťák Václav Voda Michal Janošťák Václav Semrád Jiří Daňo Lukáš Daňo Lukáš Sobotka Antonín -
25. Brůna Jiří Janošťák Václav Sýkora David Linhart Jaroslav Bártl David Váňa Jaromír Rezek Josef Prokeš Petr -
26. Voda Michal Janošťák Václav Stoklasa Jan Janošťák Václav Bártl David Barták Zdeněk Nykl František Sobotka Antonín -
27. Brůna Jiří Exner David Voda Michal Bártl David Janošťák Václav Váňa Jaromír Žáček Jan Sobotka Antonín -
28. Bártl David Janošťák Václav Drda Jaromír Král Josef Bártl David Váňa Jaromír Novotný Dominik Macek Rudolf -
29. Linhart Jaroslav Bártl David Soukup Zdeněk Jenčík Pavel Exner David Váňa Jaromír Novotný Dominik Hažmuková Renata -
30. Veverka František Valenta Petr Stoklasa Jan Žáček Roman Cáp Jaroslav Váňa Jaromír Novotný Dominik Sobotka Antonín -

pozn.: barevně označeni jsou hráči, kteří vyhráli 4 a více turnajů