VYSOČINA TOUR 2015
FINÁLOVÝ TURNAJ
____________________

Datum: 16. 5. 2015
Místo: Knyk - kulturní sál, Havlíčkův Brod

VELKÉ FINÁLE MUŽI (71 hráčů)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1.

Stoklasa Jan Kačeři A Humpolec

2.

Sobotka Antonín Sportbowling Třešť

3.

Voda Michal Matrix Humpolec

4.

Skála Jan Tajfun Darts Havlíčkův Brod

5-6.

Bareš Ondřej Melouni Světlá

5-6.

Eisner Josef Tajfun Havlíčkův Brod

7-8.

Janošťák Václav Tajfun Havlíčkův Brod

7-8.

Navrátil Karel Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98

9-12.

Málek Josef Klobáci Ledeč

9-12.

Šimůnek Martin Tajfun Havlíčkův Brod

9-12.

Vacek Václav ml. Halůzáci Tequila Světlá

9-12.

Váňa Jaromír Halůzáci Tequila Světlá

13-16.

Bártl David Tajfun Havl. Brod

13-16.

Benda Lukáš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
13-16. Pivoňka Pavel  
13-16. Prokeš Petr Tajfun Havlíčkův Brod
17-24. Adam Michal Kačeři A Humpolec
17-24. Brůna Jiří Tajfun Havlíčkův Brod
17-24. Fikar Václav  
17-24. Honsnejman Roman Sportbowling Třešť
17-24. Novák Petr Bowling Bar Havl. Brod
17-24. Secký David Božíci Žolík Havlíčkův Brod
17-24. Špinar Petr Božíci Žolík Havlíčkův Brod
17-24. Vacek Václav st. Halůzáci Tequila Světlá
25-32. Bártl Filip  
25-32. Březina Marcel Matrix Humpolec
25-32. Fiala František  
25-32. Maštera Zdeněk  
25-32. Půža Pavel Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
25-32. Rezek Josef Melouni Světlá
25-32. Švamberg František Kačeři A Humpolec
25-32. Veverka František Tajfun Havlíčkův Brod
33-48. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč
33-48. Dvořák Petr Kladiváři Havlíčkův Brod
33-48. Hoštický Petr Božíci Žolík Havlíčkův Brod
33-48. Hronek Tomáš Melouni Světlá
33-48. Kára Rostislav Sportbowling Třešť
33-48. Malina Martin DC Joker Havlíčkův Brod
33-48. Med Lukáš Fčely Střítež
33-48. Menšík Filip Kačeři A Humpolec
33-48. Mezera Tomáš Fčely Střítež
33-48. Otto Jiří DC Joker Havlíčkův Brod
33-48. Palán Petr r.63 Šipky Hurikán Havlíčkův Brod
33-48. Polák Michal DC Joker Havlíčkův Brod
33-48. Posekaný Tomáš  
33-48. Rokos Václav Kačeři B Humpolec
33-48. Šulista Jiří Šipky Hurikán Havlíčkův Brod
33-48. Trtík Jaroslav Bowling Bar Havlíčkův Brod
49-64. Bernard Slavomír Šipky Hurikán Havlíčkův Brod
49-64. Haško Zdeněk DC Joker Havlíčkův Brod
49-64. Krbec Miloš  
49-64. Láník Alexandr Fčely Střítež
49-64. Láník Petr Fčely Střítež
49-64. Marek Jaroslav Kačeři B Humpolec
49-64. Palán Petr  
49-64. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava
49-64. Petrlík Radek Tajfun Havlíčkův Brod
49-64. Pleskač Bohumil  
49-64. Pluhař Marek Bowling Bar Havlíčkův Brod
49-64. Pompe Karel Božíci Žolík Havlíčkův Brod
49-64. Rückl Ivo Halůzáci Tequila Světlá
49-64. Sobotka Luboš  
49-64. Soukup Zdeněk Kačeři A Humpolec
49-64. Tůma Martin Kačeři A Humpolec
65-71. Bártl Karel Fčely Střítež
65-71. Exner David Šipky Hurikán Havlíčkův Brod
65-71. Kopáč Martin Kačeři B Humpolec
65-71. Kudrna Jan Kačeři B Humpolec
65-71. Svoboda Patrik Tajfun Havlíčkův Brod
65-71. Vágner Jiří DC Joker Havlíčkův Brod
65-71. Žáček Roman Bowling Bar Havlíčkův Brod

 

 

VELKÉ FINÁLE ŽENY (18 hráček)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1.

Barešová Lucie Melouni Světlá

2.

Balnohová Petra Kačeři A Humpolec

3.

Frühaufová Marcela Fčely Střítež

4.

Málková-Baladová Hana Sportbowling B Třešť

5-6.

Bedrníčková Gabriela Božíci Žolík Havlíčkův Brod

5-6.

Březinová Nikola Kačeři B Humpolec

7-8.

Mašterová Jana  

7-8.

Mikešová Lenka Zezulkárna B Jihlava

9-12.

Juhaniaková Veronika  

9-12.

Königová Petra Božíci Žolík Havlíčkův Brod

9-12.

Koukalová Marie  

9-12.

Vondráková Dagmar  

13-16.

Hermannová Marie  

13-16.

Malinová Eliška DC Joker Havlíčkův Brod
13-16. Piskačová Markéta  
13-16. Šimůnková Anna  
17-18. Kopecká Aneta Bowling Bar Havlíčkův Brod
17-18. Kuncová Lenka  

 

 

MALÉ FINÁLE OPEN (42 hráčů)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1.

Půža Pavel Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98

2.

Honsnejman Roman Sportbowling Třešť

3.

Fiala František  

4.

Láník Alexandr Fčely Střítež

5-6.

Křípal Milan Tajfun Havlíčkův Brod

5-6.

Soukup Zdeněk Kačeři A Humpolec

7-8.

Bártl Filip  

7-8.

Palán Petr r.63 Šipky Hurikán Havlíčkův Brod

9-12.

Barták Zdeněk Klobáci Ledeč

9-12.

Březina Marcel Matrix Humpolec

9-12.

Švamberg František Kačeři A Humpolec

9-12.

Valenta Petr Tajfun Havlíčkův Brod

13-16.

Bártl Karel Fčely Střítež

13-16.

Marek Jaroslav Kačeři B Humpolec
13-16. Med Lukáš Fčely Střítež
13-16. Mezera Tomáš Fčely Střítež
17-24. Hermannová Marie  
17-24. Juhaniaková Veronika  
17-24. Kuncová Lenka  
17-24. Palán Petr  
17-24. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava
17-24. Petrová Aneta Melouni Světlá
17-24. Pleskač Bohumil  
17-24. Veverka František Tajfun Havlíčkův Brod
25-32. Königová Petra Božíci Žolík Havlíčkův Brod
25-32. Krbec Miloš  
25-32. Kudrna Jan Kačeři B Humpolec
25-32. Milfaitová Lucie  
25-32. Sobotka Luboš  
25-32. Šulista Jiří Šipky Hurikán Havlíčkův Brod
25-32. Tůma Martin Kačeři A Humpolec
25-32. Vondráková Dagmar  
33-42. Dvořák Petr Kladiváři Havlíčkův Brod
33-42. Fikar Václav  
33-42. Fišara Vladimír Tajfun Havlíčkův Brod
33-42. Kára Rostislav Sportbowling Třešť
33-42. Láník Petr Fčely Střítež
33-42. Novotný Pavel  
33-42. Poláček Luboš  
33-42. Rokos Václav Kačeři B Humpolec
33-42. Rückl Ivo Halůzáci Tequila Světlá
33-42. Šimůnková Anna  

 

 

JUNIOŘI

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1.

Rückl Ivo ml.  
2. Šimůnková Anna

 

VÝSLEDKY NOMINAČNÍCH TURNAJŮ