VYSOČINA TOUR 2016
FINÁLOVÝ TURNAJ - MUŽI
____________________

Datum: 14. 5. 2016
Místo: Knyk - kulturní sál, Havlíčkův Brod

VELKÉ FINÁLE MUŽI (88 hráčů)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1.

Stoklasa Jan Kačeři A Humpolec

2.

Vacek Václav ml. Halůzáci Tequila Světlá nad Sázavou

3.

Zadražil Vladimír Formanský Dravci Jihlava

4.

Benda Lukáš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98

5-6.

Prokeš Petr Tajfun Havlíčkův Brod

5-6.

Tůma Martin Kačeři A Humpolec

7-8.

Dostál Radek Formanský Dravci Jihlava

7-8.

Půža Pavel Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98

9-12.

Adam Michal Kačeři A Humpolec

9-12.

Čámský Petr Banditi Humpolec

9-12.

Polák Michal DC Buldoci Knyk

9-12.

Veverka František Tajfun Havlíčkův Brod

13-16.

Bártl David Tajfun Havlíčkův Brod

13-16.

Brůna Jiří Tajfun Havlíčkův Brod
13-16. Machovec Pavel DC Buldoci Knyk
13-16. Rezek Josef Melouni Světlá nad Sázavou
17-24. Kopáč Martin Kačeři Jiřická Humpolec
17-24. Menšík Filip Banditi Humpolec
17-24. Mezera Tomáš Fčely Střítež
17-24. Novotný Radek Kriminální Prostředí Havlíčkův Brod
17-24. Palán Petr r.63 DC Buldoci Knyk
17-24. Soukup Zdeněk Kačeři A Humpolec
17-24. Šulista Jiří DC Buldoci Knyk
17-24. Vágner Jiří DC Buldoci Knyk
25-32. Blažek Vít Knyk
25-32. Honsnejman Roman Sportbowling Třešť
25-32. Navrátil Karel Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
25-32. Pivoňka Pavel  
25-32. Rückl Ivo Halůzáci Tequila Světlá nad Sázavou
25-32. Šimůnek Martin Tajfun Havlíčkův Brod
25-32. Tuček Roman Panda A Jihlava
25-32. Voda Michal Banditi Humpolec
33-48. Bareš Ondřej Melouni Světlá nad Sázavou
33-48. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč nad Sázavou
33-48. Bártl Filip DC Buldoci Knyk
33-48. Blažek Tomáš Knyk
33-48. Dundáček Jiří DC Buldoci Knyk
33-48. Eisner Josef Tajfun Havlíčkův Brod
33-48. Hronek Tomáš Melouni Světlá nad Sázavou
33-48. Křípal Milan Tajfun Havlíčkův Brod
33-48. Málek David Jezdovice
33-48. Med Lukáš Fčely Střítež
33-48. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava
33-48. Pleskač Bohumil Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33-48. Pluhař Marek Bowling Bar Havlíčkův Brod
33-48. Poláček Luboš Jihlava
33-48. Secký David Božíci Žolík Havlíčkův Brod
33-48. Váňa Jaromír Halůzáci Tequila Světlá nad Sázavou
49-64. Blažek Jan Knyk
49-64. Fikar Václav Bowling Bar Havlíčkův Brod
49-64. Fišara Vladimír Tajfun Havlíčkův Brod
49-64. Jakeš Milan DC Buldoci Knyk
49-64. Jindra Jaroslav  
49-64. Kaňkovský Jaroslav Kriminální Prostředí Havlíčkův Brod
49-64. Kučera Jan DC Buldoci Knyk
49-64. Málek Josef Klobáci Ledeč nad Sázavou
49-64. Málek Petr Jezdovice
49-64. Marek Jaroslav Kačeři A Humpolec
49-64. Nykl František Halůzáci Tequila Světlá nad Sázavou
49-64. Otto Jiří Kriminální Prostředí Havlíčkův Brod
49-64. Rezler Ondřej Kriminální Prostředí Havlíčkův Brod
49-64. Tykal Ondřej  
49-64. Vala Jindřich Asfaltéři Jihlava
49-64. Zána Oldřich Panda 1 Jihlava
65-88. Bártl Karel Fčely Střítež
65-88. Březina Marcel Kačeři A Humpolec
65-88. Doležal Lukáš Božíci Žolík Havlíčkův Brod
65-88. Fiala František Havlíčkův Brod
65-88. Fotr Jan Ledeč nad Sázavou
65-88. Hoštický Petr Božíci Žolík Havlíčkův Brod
65-88. Kára Rostislav Sportbowling Třešť
65-88. Kopic Daniel Tajfun Darts Havlíčkův Brod
65-88. Krbec Pavel Kačeři Jiřická Humpolec
65-88. Kubát Libor  
65-88. Láník Alexandr Fčely Střítež
65-88. Láník Petr Fčely Střítež
65-88. Málek Petr ml. Jezdovice
65-88. Malina Martin Kriminální Prostředí Havlíčkův Brod
65-88. Novák Petr Bowling Bar Havlíčkův Brod
65-88. Palán Petr  
65-88. Petrlík Radek Tajfun Darts Havlíčkův Brod
65-88. Pompe Karel Božíci Žolík Havlíčkův Brod
65-88. Sova Roman  
65-88. Svoboda Patrik Tajfun Darts Havlíčkův Brod
65-88. Švec Jiří Božíci Žolík Havlíčkův Brod
65-88. Vacek Václav st. Halůzáci Tequila Světlá nad Sázavou
65-88. Vondra Josef Bowling Bar Havlíčkův Brod
65-88. Žáček Roman Bowling Bar Havlíčkův Brod

 

VÝSLEDKY NOMINAČNÍCH TURNAJŮ