VYSOČINA TOUR 2017
FINÁLOVÝ TURNAJ - VÝSLEDKY
____________________

Datum: 13. 5. 2017
Místo: Knyk - Kulturní sál, Havlíčkův Brod

VELKÉ FINÁLE MUŽI (79 hráčů)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1. Veverka František Tajfun Darts Havlíčkův Brod
2. Rosenberg Martin Melouni Světlá n/S.
3. Bártl David Tajfun Darts Havlíčkův Brod
4. Čámský Petr Banditi Humpolec
5. - 6. Bareš Ondřej Melouni Světlá n/S.
5. - 6. Rezek Josef Melouni Světlá n/S.
7. - 8. Voda Michal Banditi Humpolec
7. - 8. Janošťák Václav Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. - 12. Navrátil Karel Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
9. - 12. Číha Petr Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
9. - 12. Bártl Karel Fčely Střítež
9. - 12. Adam Michal Kačeři Humpolec
13. - 16. Málek Josef Klobáci Ledeč n/S.
13. - 16. Polák Michal DC Buldoci Knyk
13. - 16. Šimůnek Martin Tajfun Darts Havlíčkův Brod
13. - 16. Vacek Václav ml. Halůzáci Světlá n/S.
17. - 24. Jánošík Pavel Bowling Havlíčkův Brod
17. - 24. Eisner Josef Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. - 24. Novák Aleš Caffé Bar Havlíčkův Brod
17. - 24. Dostál Radek XXXL Kostky Havlíčkův Brod
17. - 24. Žáček Roman Bowling Havlíčkův Brod
17. - 24. Hoštický Petr Božíci Žolík Havlíčkův Brod
17. - 24. Doležal Lukáš Božíci Žolík Havlíčkův Brod
17. - 24. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava
25. - 32. Zána Oldřich ŠŠ Panda 1 Jihlava
25. - 32. Váňa Jaromír Halůzáci Světlá n/S.
25. - 32. Brůna Jiří Tajfun Darts Havlíčkův Brod
25. - 32. Vala Jindřich XXXL Kostky Havlíčkův Brod
25. - 32. Blažek Tomáš ŠK Horní Krupá
25. - 32. Benda Lukáš XXXL Kostky Havlíčkův Brod
25. - 32. Stoklasa Jan Kačeři Humpolec
25. - 32. Tůma Martin  Kačeři Humpolec
33. - 48. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč n/S.
33. - 48. Exner David Řezníci Dobronín
33. - 48. Prášek Pavel Melouni B Světlá n/S.
33. - 48. Kaňkovský Jaroslav Caffé Bar Havlíčkův Brod
33. - 48. Hronek Tomáš Melouni B Světlá n/S.
33. - 48. Prokeš Petr XXXL Kostky Havlíčkův Brod
33. - 48. Dundáček Jiří DC Buldoci Knyk
33. - 48. Menšík Filip Banditi Humpolec
33. - 48. Wastl Filip Dark Darts Ždírec
33. - 48. Procházka Michal Klobáci Ledeč n/S.
33. - 48. Aubus Jan DC Buldoci Knyk
33. - 48. Málek Petr 1975 ŠŠ Panda 1 Jihlava
33. - 48. Tykal Ondřej  
33. - 48. Mezera Tomáš Fčely Střítež
33. - 48. Šťastný Ondřej  
33. - 48. Malinský Petr Melouni Světlá n/S.
49. - 64. Tuček Roman ŠŠ Panda A Jihlava
49. - 64. Palán Petr  
49. - 64. Pleskač Bohumil Tajfun Darts B Havlíčkův Brod
49. - 64. Březina Marcel Kačeři Humpolec
49. - 64. Maštera Zdeněk  
49. - 64. Vondra Josef Bowling Havlíčkův Brod
49. - 64. Marek Jaroslav Kačeři Humpolec
49. - 64. Šulista Jiří DC Buldoci Knyk
49. - 64. Svoboda Patrik Tajfun Darts Havlíčkův Brod
49. - 64. Rückl Ivo XXXL Kostky Havlíčkův Brod
49. - 64. Pluhař Marek Bowling Havlíčkův Brod
49. - 64. Pompe Karel Božíci Žolík Havlíčkův Brod
49. - 64. Souček Jan  
49. - 64. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod
49. - 64. Málek Petr 2003 ŠŠ Panda 1 Jihlava
49. - 64. Fotr Jan Klobáci Ledeč n/S.
65. - 79. Málek David Jihlava
65. - 79. Palán Petr 1963 DC Buldoci Knyk
65. - 79. Láník Alexandr Fčely Střítež
65. - 79. Poláček Luboš ŠŠ Panda 1 Jihlava
65. - 79. Vágner Jiří DC Buldoci Knyk
65. - 79. Tykal Ondřej ml.  
65. - 79. Soukup Zdeněk Kačeři Humpolec
65. - 79. Švec Jiří Božíci Žolík Havlíčkův Brod
65. - 79. Falt Jakub ŠŠ Panda A Jihlava
65. - 79. Med Lukáš Fčely Střítež
65. - 79. Ježek Bronislav  
65. - 79. Sova Roman  
65. - 79. Novák Petr Bowling Havlíčkův Brod
65. - 79. Vacek Václav st. Halůzáci Světlá n/S.
65. - 79. Petrlík Radek Tajfun Darts B Havlíčkův Brod

 

 

VELKÉ FINÁLE ŽENY (19 hráček)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1. Balnohová Petra Kačeři Humpolec
2. Barešová Lucie Melouni Světlá n/S.
3. Málková Hana ŠŠ Panda 1 Jihlava
4. Hermannová Marie Tajfun Darts B Havlíčkův Brod
5. - 6. Frühaufová Marcela Fčely Střítež
5. - 6. Bedrníčková Gabriela Ježkovy Voči Větrný Jeníkov 98
7. - 8. Březinová Nikola Kačeři Humpolec
7. - 8. Tučková Dana ŠŠ Panda A Jihlava
9. - 12. Koukalová Marie  
9. - 12. Kopecká Aneta Caffé Bar Havlíčkův Brod
9. - 12. Kuncová Lenka Tajfun Darts B Havlíčkův Brod
9. - 12. Mašterová Jana  
13. - 16. Horáčková Tereza  
13. - 16. Čermáková Lenka Melouni Světlá n/S.
13. - 16. Vondráková Dagmar Fčely Střítež
13. - 16. Mikešová Lenka Zezulkárna B Jihlava
17. - 19. Jakubcová Jana Bowling Havlíčkův Brod
17. - 19. Milfaitová Lucie Božíci Žolík Havlíčkův Brod
17. - 19. Šimůnková Anna  

 

 

MALÉ FINÁLE OPEN (52 hráčů)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1. Stoklasa Jan Kačeři Humpolec
2. Kaňkovský Jaroslav Caffé Bar Havlíčkův Brod
3. Fišara Vladimír Tajfun Darts Havlíčkův Brod
4. Rückl Ivo XXXL Kostky Havlíčkův Brod
5. - 6. Brůna Jiří Tajfun Darts Havlíčkův Brod
5. - 6. Pleskač Bohumil Tajfun Darts B Havlíčkův Brod
7. - 8. Poláček Luboš ŠŠ Panda 1 Jihlava
7. - 8. Menšík Filip Banditi Humpolec
9. - 12. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč n/S.
9. - 12. Málek David  
9. - 12. Aubus Jan DC Buldoci Knyk
9. - 12. Rezler Ondřej  
13. - 16. Váňa Jaromír Halůzáci Světlá n/S.
13. - 16. Málek Petr 1975 ŠŠ Panda 1 Jihlava
13. - 16. Palán Petr 1963 DC Buldoci Knyk
13. - 16. Tůma Martin  Kačeři Humpolec
17. - 24. Vondráková Dagmar Fčely Střítež
17. - 24. Fotr Jan Klobáci Ledeč n/S.
17. - 24. Prášek Pavel Melouni B Světlá n/S.
17. - 24. Mezera Tomáš Fčely Střítež
17. - 24. Vondra Josef Bowling Havlíčkův Brod
17. - 24. Marek Jaroslav Kačeři Humpolec
17. - 24. Novák Petr Bowling Havlíčkův Brod
17. - 24. Bártl Filip  
25. - 32. Šimůnková Anna  
25. - 32. Palán Petr  
25. - 32. Zána Oldřich ŠŠ Panda 1 Jihlava
25. - 32. Šťastný Ondřej  
25. - 32. Eisner Josef Tajfun Darts Havlíčkův Brod
25. - 32. Tuček Roman ŠŠ Panda A Jihlava
25. - 32. Dundáček Jiří DC Buldoci Knyk
25. - 32. Procházka Michal Klobáci Ledeč n/S.
33. - 48. Milfaitová Lucie Božíci Žolík Havlíčkův Brod
33. - 48. Tomaňová Anna  
33. - 48. Jakubcová Jana Bowling Havlíčkův Brod
33. - 48. Malinský Petr Melouni Světlá n/S.
33. - 48. Šulista Jiří DC Buldoci Knyk
33. - 48. Med Lukáš Fčely Střítež
33. - 48. Exner David Řezníci Dobronín
33. - 48. Falt Jakub ŠŠ Panda A Jihlava
33. - 48. Souček Jan  
33. - 48. Soukup Zdeněk Kačeři Humpolec
33. - 48. Sova Roman  
33. - 48. Ježek Bronislav  
33. - 48. Maštera Zdeněk  
33. - 48. Wastl Filip Dark Darts Ždírec
33. - 48. Tykal Ondřej  
33. - 48. Pluhař Marek Bowling Havlíčkův Brod
49. - 52. Mašterová Jana  
49. - 52. Machová Mirka  
49. - 52. Břeňová Veronika  
49. - 52. Horáčková Tereza  

 

 

JUNIOŘI (8 hráčů)

 

Pořadí

Příjmení a jméno

Klub

1. Zámostný Tomáš  Jihlava
2. Tykal Ondřej  Jihlava
3. Málek David  Jezdovice
4. Málek Petr  Jezdovice
5. Šimůnková Anna  Havlíčkův Brod
6. Břeňová Veronika  Havlíčkův Brod
7. Šulistová Michaela  Knyk
8. Málková Kristýna  Jezdovice