VYSOČINA TOUR 2018 - FINÁLOVÝ TURNAJ - VÝSLEDKY
Datum: 12. 5. 2018
Místo: Knyk - Kulturní sál, Havlíčkův Brod
VELKÉ FINÁLE MUŽI (92 hráčů)
Pořadí Příjmení a jméno Družstvo/bydliště
1. Rezek Josef Melouni Světlá  
2. Benda Lukáš Halůzáci Zastávka Světlá
3. Došek Martin XXXL Kostky HB
4. Bareš Ondřej Melouni Světlá
5.- 6. Bártl David Tajfun Darts HB
5.- 6. Veverka František Tajfun Darts HB
7.- 8. Stoklasa Jan Kačeři Humpolec
7.- 8. Brůna Jiří Tajfun Darts HB
9.- 12. Adam Michal Kačeři Humpolec
9.- 12. Dostál Radek XXXL Kostky HB
9.- 12. Vala Jindřich XXXL Kostky HB
9.- 12. Kozelka Václav DC Přibyslav
13.- 16. Votava Michal Wüdle Brtnice
13.- 16. Rückl Ivo ŠK Bowling HB
13.- 16. Polák Michal DC Buldoci Knyk
13.- 16. Strašil Pavel DC Přibyslav
17.- 24. Žuravlov Boris Zapomnění Jihlava
17.- 24. Číha Petr Banditi Humpolec
17.- 24. Horký David Jihlava
17.- 24. Žáček Jan Klobáci Ledeč
17.- 24. Palán Petr ´63 DC Buldoci Knyk
17.- 24. Šimůnek Martin Tajfun Darts HB
17.- 24. Wastl Filip Dark Darts Ždírec
17.- 24. Kaňkovský Jaroslav XXXL Kostky HB
25.- 32. Fišara Vladimír Banditi Humpolec
25.- 32. Bílek Radek Tučňáci Jihlava
25.- 32. Málek Josef Klobáci Ledeč
25.- 32. Hoštický Petr Božíci Žolík HB
25.- 32. Menšík Filip Banditi Humpolec
25.- 32. Kokrda Michal Havlíčkův Brod
25.- 32. Dundáček Jiří DC Buldoci Knyk
25.- 32. Med Lukáš Fčely Střítež
33.- 48. Rosenberg Martin Melouni Světlá
33.- 48. Mezera Tomáš Fčely Střítež
33.- 48. Soukup Zdeněk Kačeři Humpolec
33.- 48. Láník Alexandr Střítež
33.- 48. Novák Petr ŠK Bowling HB
33.- 48. Vierer Jaromír Tučňáci Jihlava
33.- 48. Sova Roman Otín
33.- 48. Vágner Jiří DC Buldoci Knyk
33.- 48. Tomčák Jan Kladiváři Havlíčkův Brod
33.- 48. Voda Michal Banditi Humpolec
33.- 48. Tůma Martin Kačeři Humpolec
33.- 48. Pluhař Marek ŠK Bowling HB
33.- 48. Kopic Daniel Tajfun Darts HB
33.- 48. Nevídal Miloš Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33.- 48. Zána Oldřich Panda Jihlava
33.- 48. Šťastný Michal
49.- 64. Moravec Martin Melouni C Světlá
49.- 64. Prášek Pavel Melouni B Světlá
49.- 64. Daňo Lukáš Melouni C Světlá
49.- 64. Bártl Karel Fčely Střítež
49.- 64. Zuda Michal Hospůdka Na Růžku Jihlava
49.- 64. Roček Karel ŠK Horní Krupá
49.- 64. Moravec Luboš Koňkovice
49.- 64. Váňa Jaromír Halůzáci Zastávka Světlá
49.- 64. Hrubý Patrik Asfaltéři Jihlava
49.- 64. Malina Martin XXXL Kostky HB
49.- 64. Švec Jiří Božíci Žolík HB
49.- 64. Marek Jaroslav Humpolec
49.- 64. Šulista Jiří DC Buldoci Knyk
49.- 64. Malinský Petr Melouni Světlá
49.- 64. Málek Petr Panda Jihlava
49.- 64. Barták Zdeněk Klobáci Ledeč
65.- 96. Žáček Roman Božíci Žolík HB
65.- 96. Ulrich Václav Melouni C Světlá
65.- 96. Liferenko Daniel
65.- 96. Málek Petr ml. Panda Jihlava
65.- 96. Ježek Martin
65.- 96. Říha Vladimír Řezníci Dobronín
65.- 96. Poláček Luboš Panda Jihlava
65.- 96. Maštera Zdeněk
65.- 96. Pleskač Bohumil Tajfun Darts HB
65.- 96. Linhart Pavel Kladiváři Havlíčkův Brod
65.- 96. Blažek Tomáš ŠK Horní Krupá
65.- 96. Tuček Roman Tučňáci Jihlava
65.- 96. Petrlík Radek Tajfun Darts HB
65.- 96. Schenk Petr Kladiváři Havlíčkův Brod
65.- 96. Svoboda Patrik Tajfun Darts HB
65.- 96. Zámostný Tomáš ml.
65.- 96. Muzikář Aleš XXXL Kostky HB
65.- 96. Peřina Milan Asfaltéři Jihlava
65.- 96. Šrámek Michal Melouni C Světlá
65.- 96. Šrámek Jakub Melouni C Světlá
65.- 96. Souček Jan
65.- 96. Málek David
65.- 96. Eisner Josef Přibyslav
65.- 96. Doležal Lukáš Božíci Žolík HB
65.- 96. Posekaný Tomáš Havlíčkův Brod
65.- 96. Majerník Václav
65.- 96. Šťastný Ondřej
65.- 96. Březina Marcel Kačeři Humpolec