Velké Finále VYSOČINA TOUR 2019 - 15.6.2019 v Knyku     
Hrací místo 2 Žolík Havlíčkův Brod
Pořadí Jméno Počet turnajů Body  Poslední kolo Výše odměny Průměrná účast 10,25 Vítězové turnajů    VÝSLEDKOVÉ LISTINY - JEDNOTLIVÁ KOLA ------ >
1 Bártl David 10 530 12                485 Kč Naposledy přišlo 18 Pořadí Jméno Počet  
2 Doležal Lukáš 12 510 12                467 Kč Celkem přišlo 35 1 Bártl David 8   Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2 Hrací místo 2
3 Dundáček Jiří 8 400 12                366 Kč 2 Dundáček Jiří 2   Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20 Kolo 21 Kolo 22 Kolo 23 Kolo 24 Kolo 25 Kolo 26 Kolo 27 Kolo 28
4 Secký David 10 375 12                343 Kč 3 Lacina Tomáš 1  
5 Schenk Petr 8 335 12                307 Kč   Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body 
6 Hranický Rostislav 6 290 12    < ------ VÝSLEDKOVÉ LISTINY - POSLEDNÍ DVĚ KOLA    1 Dundáček Jiří 55 1 Dundáček Jiří 55 1 Bártl David 50 1 Lacina Tomáš 65 1 Bártl David 65 1 Bártl David 55 1 Bártl David 60 1 Bártl David 60 1 Bártl David 60 1 Bártl David 65 1 Bártl David 50 1 Hranický Rostislav 70
7 Meloun Ondřej 5 235 12   2 Doležal Lukáš 50 2 Doležal Lukáš 50 2 Fišara Vladimír 45 2 Schenk Petr 60 2 Hoštický Petr 60 2 Doležal Lukáš 50 2 Dundáček Jiří 55 2 Secký David 55 2 Dundáček Jiří 55 2 Vondra Josef 60 2 Hranický Rostislav 45 2 Fišara Vladimír 65
8 Říhová Monika 7 225 12 Hrací místo 2 Hrací místo 2   3 Secký David 45 3 Žáček Roman 45 3 Doležal Lukáš 40 3 Meloun Ondřej 55 3 Hranický Rostislav 55 3 Žáček Roman 45 3 Hranický Rostislav 50 3 Schenk Petr 50 3 Polák Michal 50 3 Šimůnek Martin 55 3 Staněk Luboš 40 3 Dundáček Jiří 60
9 Pleslová Aneta 6 210 12 Poslední kolo 12 Předposlední kolo 11   4 Tomášková Šárka 40 4 Schenk Petr 40 4 Majerník Václav 35 4 Roček Karel 50 4 Brůna Jiří 50 4 Meloun Ondřej 40 4 Schenk Petr 45 4 Dundáček Jiří 45 4 Kopic Daniel 45 4 Polák Michal 50 4 Otto Jiří 35 4 Meloun Ondřej 55
10 Tomášková Šárka 6 200 12   5 Fňukalová Monika 35 5 Jakubcová Jana 35 5 Secký David 30 5 Jakubcová Jana 45 5 Cáp Jaroslav 45 5 Pleslová Aneta 35 5 Cáp Jaroslav 40 5 Meloun Ondřej 40 5 Žáček Roman 40 5 Meloun Ondřej 45 5 Secký David 30 5 Polák Michal 50
11 Roček Karel 5 195 12 Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body    6 Cáp Jaroslav 35 6 Vondra Milan 35 6 Kopic Daniel 30 6 Doležal Lukáš 45 6 Secký David 45 6 Kokrda Michal 35 6 Doležal Lukáš 40 6 Roček Karel 40 6 Doležal Lukáš 40 6 Blažek Jan 45 6 Doležal Lukáš 30 6 Doležal Lukáš 50
12 Žáček Roman 4 170 9 1 Hranický Rostislav 70 1 Bártl David 50   7 Říhová Monika 30 7 Secký David 30 7 Žáček Roman 40 7 Schenk Petr 40 7 Roček Karel 30 7 Jenčík Pavel 35 7 Doležal Lukáš 35 7 Linhartová Radka 35 7 Doležal Lukáš 40 7 Blažek Tomáš 45
13 Polák Michal 3 150 12 2 Fišara Vladimír 65 2 Hranický Rostislav 45   8 Tomášková Šárka 30 8 Dundáček Jiří 40 8 Doležal Lukáš 40 8 Secký David 35 8 Pleslová Aneta 35 8 Jakubcová Jana 35 8 Šimůnková Anna 40 8 Hoštický Petr 45
14 Cáp Jaroslav 3 120 7 3 Dundáček Jiří 60 3 Staněk Luboš 40   9 Pleslová Aneta 35 9 Dundáček Jiří 35 9 Říhová Monika 30 9 Říhová Monika 30 9 Piterka Tomáš 30 9 Roček Karel 35 9 Schenk Petr 40
15 Jakubcová Jana 3 115 9 4 Meloun Ondřej 55 4 Otto Jiří 35   10 Hranický Rostislav 35 10 Tomášková Šárka 35 10 Tomášková Šárka 30 10 Schenk Petr 30 10 Říhová Monika 35 10 Majerník Václav 40
16 Fišara Vladimír 2 110 12 5 Polák Michal 50 5 Secký David 30   11 Bártl David 35 11 Pleslová Aneta 35 11 Secký David 30 11 Hranický Rostislav 35 11 Secký David 40
17 Hoštický Petr 2 105 12 6 Doležal Lukáš 50 6 Doležal Lukáš 30   12 Secký David 35 12 Říhová Monika 35 12 Pleslová Aneta 35 12 Roček Karel 40
18 Kokrda Michal 3 100 12 7 Blažek Tomáš 45   13 Říhová Monika 30 13 Zajíc David 30 13 Schenk Petr 30 13 Pleslová Aneta 35
19 Kopic Daniel 2 75 9 8 Hoštický Petr 45   14 Kokrda Michal 30 14 Tomášková Šárka 30 14 Tomášková Šárka 35
20 Majerník Václav 2 75 12 9 Schenk Petr 40   15 Kokrda Michal 35
21 Lacina Tomáš 1 65 4 10 Majerník Václav 40   16 Říhová Monika 35
22 Vondra Milan 2 65 12 11 Secký David 40   17 Vondra Milan 30
23 Vondra Josef 1 60 10 12 Roček Karel 40   18 Bártl David 30
24 Šimůnek Martin 1 55 10 13 Pleslová Aneta 35  
25 Brůna Jiří 1 50 5 14 Tomášková Šárka 35  
26 Blažek Tomáš 1 45 12 15 Kokrda Michal 35  
27 Blažek Jan 1 45 10 16 Říhová Monika 35  
28 Staněk Luboš 1 40 11 17 Vondra Milan 30  
29 Šimůnková Anna 1 40 10 18 Bártl David 30  
30 Fňukalová Monika 1 35 1  
31 Jenčík Pavel 1 35 7  
32 Otto Jiří 1 35 11  
33 Linhartová Radka 1 35 9  
34 Zajíc David 1 30 5  
35 Piterka Tomáš 1 30 9  
(prázdné)