Velké Finále VYSOČINA TOUR 2019 - 15.6.2019 v Knyku     
Hrací místo 6 Meloun Světlá n/Sáz.
Pořadí Jméno Počet turnajů Body  Poslední kolo Výše odměny Průměrná účast 14,50 Vítězové turnajů    VÝSLEDKOVÉ LISTINY - JEDNOTLIVÁ KOLA ------ >
1 Rezek Josef 4 215 4                193 Kč Naposledy přišlo 14 Pořadí Jméno Počet  
2 Váňa Jaromír 4 200 4                179 Kč Celkem přišlo 27 1 Žáček Jan 1   Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6 Hrací místo 6
3 Žáček Jan 3 170 4                152 Kč 2 Daňo Lukáš 1   Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20 Kolo 21 Kolo 22 Kolo 23 Kolo 24 Kolo 25 Kolo 26 Kolo 27 Kolo 28
4 Hronek Tomáš 4 160 4                143 Kč 3 Bártl David 1  
5 Daňo Lukáš 3 150 3                134 Kč   Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body 
6 Žáčková Pavlína 4 140 4                126 Kč < ------ VÝSLEDKOVÉ LISTINY - POSLEDNÍ DVĚ KOLA    1 Bártl David 65 1 Daňo Lukáš 65 1 Váňa Jaromír 65 1 Žáček Jan 65
7 Prášek Pavel 3 125 3   2 Fikar Rostislav 60 2 Žáček Jan 60 2 Rezek Josef 60 2 Rezek Josef 60
8 Barták Zdeněk 3 125 4 Hrací místo 6 Hrací místo 6   3 Hronek Tomáš 55 3 Procházka Michal 55 3 Bareš Ondřej 55 3 Váňa Jaromír 55
9 Šrámek Michal 3 105 4 Poslední kolo 4 Předposlední kolo 3   4 Váňa Jaromír 50 4 Rezek Josef 50 4 Daňo Lukáš 50 4 Čermáková Lenka 50
10 Moravec Martin 3 100 4   5 Barták Zdeněk 45 5 Vacek Tomáš 45 5 Žáček Jan 45 5 Ulrich Václav 45
11 Bareš Ondřej 2 95 3 Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body    6 Rezek Josef 45 6 Moravec Luboš 45 6 Prášek Pavel 45 6 Hronek Tomáš 45
12 Čermáková Lenka 2 85 4 1 Žáček Jan 65 1 Váňa Jaromír 65   7 Prášek Pavel 40 7 Prášek Pavel 40 7 Žáček Václav st 40 7 Beranová Tereza 40
13 Ulrich Václav 2 80 4 2 Rezek Josef 60 2 Rezek Josef 60   8 Bareš Ondřej 40 8 Barták Zdeněk 40 8 Šrámek Michal 40 8 Barták Zdeněk 40
14 Moravec Luboš 2 75 4 3 Váňa Jaromír 55 3 Bareš Ondřej 55   9 Moravec Martin 35 9 Barešová Lucie 35 9 Ujčík Radek 35 9 Barešová Lucie 35
15 Beranová Tereza 2 70 4 4 Čermáková Lenka 50 4 Daňo Lukáš 50   10 Nedělková Karolína 35 10 Čermáková Lenka 35 10 Ulrich Václav 35 10 Šrámek Jakub 35
16 Barešová Lucie 2 70 4 5 Ulrich Václav 45 5 Žáček Jan 45   11 Žáčková Pavlína 35 11 Žáčková Pavlína 35 11 Žáčková Pavlína 35 11 Žáčková Pavlína 35
17 Bártl David 1 65 1 6 Hronek Tomáš 45 6 Prášek Pavel 45   12 Daňo Lukáš 35 12 Blažek Vladimír 35 12 Moravec Martin 35 12 Šrámek Michal 35
18 Šrámek Jakub 2 65 4 7 Beranová Tereza 40 7 Žáček Václav st 40   13 Šrámek Jakub 30 13 Hronek Tomáš 30 13 Beranová Tereza 30 13 Moravec Luboš 30
19 Fikar Rostislav 1 60 1 8 Barták Zdeněk 40 8 Šrámek Michal 40   14 Šrámek Michal 30 14 Váňa Jaromír 30 14 Beranová Lucie 30 14 Moravec Martin 30
20 Procházka Michal 1 55 2 9 Barešová Lucie 35 9 Ujčík Radek 35   15 Hronek Tomáš 30
21 Vacek Tomáš 1 45 2 10 Šrámek Jakub 35 10 Ulrich Václav 35   16 Hemerka Vít 30
22 Žáček Václav st 1 40 3 11 Žáčková Pavlína 35 11 Žáčková Pavlína 35  
23 Ujčík Radek 1 35 3 12 Šrámek Michal 35 12 Moravec Martin 35  
24 Nedělková Karolína 1 35 1 13 Moravec Luboš 30 13 Beranová Tereza 30  
25 Blažek Vladimír 1 35 2 14 Moravec Martin 30 14 Beranová Lucie 30  
26 Hemerka Vít 1 30 3 15 Hronek Tomáš 30  
27 Beranová Lucie 1 30 3 16 Hemerka Vít 30  
(prázdné)