Velké Finále VYSOČINA TOUR 2019 - 15.6.2019 v Knyku     
Hrací místo 9 Helax Havlíčkův Brod
Pořadí Jméno Počet turnajů Body  Poslední kolo Výše odměny Průměrná účast 11,25 Vítězové turnajů    VÝSLEDKOVÉ LISTINY - JEDNOTLIVÁ KOLA ------ >
1 Benda Lukáš 11 660 12                560 Kč Naposledy přišlo 14 Pořadí Jméno Počet  
2 Hranický Rostislav 12 535 12                454 Kč Celkem přišlo 32 1 Benda Lukáš 8   Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9 Hrací místo 9
3 Muzikář Aleš 12 480 12                407 Kč 2 Bártl David 3   Kolo 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo 9 Kolo 10 Kolo 11 Kolo 12 Kolo 13 Kolo 14 Kolo 15 Kolo 16 Kolo 17 Kolo 18 Kolo 19 Kolo 20 Kolo 21 Kolo 22 Kolo 23 Kolo 24 Kolo 25 Kolo 26 Kolo 27 Kolo 28
4 Rezler Ondřej 11 450 12                382 Kč 3 Hranický Rostislav 1  
5 Tesárková Václava 12 420 12                356 Kč   Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body 
6 Bedrníčková Gabriela 7 325 11    < ------ VÝSLEDKOVÉ LISTINY - POSLEDNÍ DVĚ KOLA    1 Benda Lukáš 65 1 Bártl David 60 1 Bártl David 60 1 Benda Lukáš 60 1 Benda Lukáš 60 1 Benda Lukáš 60 1 Benda Lukáš 60 1 Hranický Rostislav 60 1 Benda Lukáš 65 1 Benda Lukáš 60 1 Bártl David 65 1 Benda Lukáš 65
7 Bártl David 5 295 11   2 Šimůnek Martin 60 2 Benda Lukáš 55 2 Muzikář Aleš 55 2 Bártl David 55 2 Hranický Rostislav 55 2 Bedrníčková Gabriela 55 2 Muzikář Aleš 55 2 Benda Lukáš 55 2 Bedrníčková Gabriela 60 2 Fikar Václav 55 2 Brůna Jiří 60 2 Poláček Luboš 60
8 Malina Martin 7 255 11 Hrací místo 9 Hrací místo 9   3 Hoštický Petr 55 3 Hranický Rostislav 50 3 Malina Martin 50 3 Bedrníčková Gabriela 50 3 Jenčík Pavel 50 3 Rezler Ondřej 50 3 Jenčík Pavel 50 3 Pluhař Marek 50 3 Bártl David 55 3 Malina Martin 50 3 Benda Lukáš 55 3 Kokrda Michal 55
9 Pleslová Aneta 7 240 9 Poslední kolo 12 Předposlední kolo 11   4 Kopic Daniel 50 4 Rezler Ondřej 45 4 Bedrníčková Gabriela 45 4 Hranický Rostislav 45 4 Muzikář Aleš 45 4 Kopic Daniel 45 4 Hranický Rostislav 45 4 Novák Petr 45 4 Rezler Ondřej 50 4 Kopic Daniel 45 4 Rezler Ondřej 50 4 Hranický Rostislav 50
10 Kokrda Michal 6 225 12   5 Pleskač Bohumil 45 5 Tesárková Václava 40 5 Kokrda Michal 40 5 Muzikář Aleš 40 5 Rezler Ondřej 40 5 Tesárková Václava 40 5 Fikar Václav 40 5 Vondra Josef 40 5 Jenčík Pavel 45 5 Exner David 40 5 Hranický Rostislav 45 5 Fikar Václav 45
11 Fikar Václav 5 220 12 Pořadí Jméno Body  Pořadí Jméno Body    6 Rezler Ondřej 45 6 Hermannová Marie 40 6 Hranický Rostislav 40 6 Kopic Daniel 40 6 Pleslová Aneta 40 6 Brožek Vladislav 40 6 Kubát Antonín 40 6 Muzikář Aleš 40 6 Fikar Václav 45 6 Hranický Rostislav 40 6 Karel Miloslav 45 6 Vágner Jiří 45
12 Jenčík Pavel 5 210 12 1 Benda Lukáš 65 1 Bártl David 65   7 Bedrníčková Gabriela 40 7 Muzikář Aleš 35 7 Exner David 35 7 Tesárková Václava 35 7 Exner David 35 7 Hranický Rostislav 35 7 Pleslová Aneta 35 7 Tesárková Václava 35 7 Meloun Ondřej 40 7 Rezler Ondřej 35 7 Brožek Vladislav 40 7 Muzikář Aleš 40
13 Exner David 5 180 12 2 Poláček Luboš 60 2 Brůna Jiří 60   8 Muzikář Aleš 40 8 Pleslová Aneta 35 8 Rezler Ondřej 35 8 Hermannová Marie 35 8 Tesárková Václava 35 8 Muzikář Aleš 35 8 Tesárková Václava 35 8 Pleslová Aneta 35 8 Kokrda Michal 40 8 Bedrníčková Gabriela 35 8 Bedrníčková Gabriela 40 8 Rezler Ondřej 40
14 Kopic Daniel 4 180 10 3 Kokrda Michal 55 3 Benda Lukáš 55   9 Tesárková Václava 35 9 Kokrda Michal 30 9 Hermannová Marie 30 9 Rezler Ondřej 30 9 Malina Martin 30 9 Malina Martin 30 9 Brožek Vladislav 30 9 Rezler Ondřej 30 9 Posekaný Tomáš 35 9 Tesárková Václava 30 9 Fikar Václav 35 9 Blažek Jan 35
15 Brožek Vladislav 4 140 11 4 Hranický Rostislav 50 4 Rezler Ondřej 50   10 Pleslová Aneta 35 10 Tesárková Václava 30 10 Malina Martin 30 10 Exner David 35 10 Brožek Vladislav 30 10 Adamec Michal 35 10 Tesárková Václava 35
16 Hermannová Marie 4 135 4 5 Fikar Václav 45 5 Hranický Rostislav 45   11 Hranický Rostislav 35 11 Pleslová Aneta 30 11 Kokrda Michal 30 11 Hranický Rostislav 35 11 Jenčík Pavel 30 11 Tesárková Václava 35 11 Jenčík Pavel 35
17 Karel Miloslav 2 75 12 6 Vágner Jiří 45 6 Karel Miloslav 45   12 Malina Martin 35 12 Tesárková Václava 35 12 Muzikář Aleš 30 12 Muzikář Aleš 35 12 Exner David 35
18 Meloun Ondřej 2 70 12 7 Muzikář Aleš 40 7 Brožek Vladislav 40   13 Kokrda Michal 30 13 Muzikář Aleš 30 13 Tomášková Šárka 30 13 Karel Miloslav 30
19 Brůna Jiří 1 60 11 8 Rezler Ondřej 40 8 Bedrníčková Gabriela 40   14 Hermannová Marie 30 14 Pleslová Aneta 30 14 Malina Martin 30 14 Meloun Ondřej 30
20 Šimůnek Martin 1 60 1 9 Blažek Jan 35 9 Fikar Václav 35  
21 Poláček Luboš 1 60 12 10 Tesárková Václava 35 10 Adamec Michal 35  
22 Hoštický Petr 1 55 1 11 Jenčík Pavel 35 11 Tesárková Václava 35  
23 Pluhař Marek 1 50 8 12 Exner David 35 12 Muzikář Aleš 35  
24 Vágner Jiří 1 45 12 13 Karel Miloslav 30 13 Tomášková Šárka 30  
25 Pleskač Bohumil 1 45 1 14 Meloun Ondřej 30 14 Malina Martin 30  
26 Novák Petr 1 45 8  
27 Kubát Antonín 1 40 7  
28 Vondra Josef 1 40 8  
29 Posekaný Tomáš 1 35 9  
30 Adamec Michal 1 35 11  
31 Blažek Jan 1 35 12  
32 Tomášková Šárka 1 30 11  
(prázdné)